Perla Mobilya Gizlilik ve Güvenlik Politikası

 • 1. Bilgi Gizliliği ve Güvenliği

  Perla Mobilya, müşteriler tarafından sözleşmede belirtilen bilgilerin ve ödeme işlemleri için verilen bilgilerin gizliliğini koruma taahhüdü verir. Bu bilgiler, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ve sadece güvenli tutulacaktır.

 • 2. Bilgilerin Yalnızca Yasal Zorunluluk Durumunda Kullanılması

  Söz konusu bilgiler, yalnızca idari veya yasal bir zorunluluk bulunduğunda ve bu durumun kanuni gereklilikleri çerçevesinde açıklanabilecektir. Herhangi bir adli soruşturma sırasında, Perla Mobilya, soruşturma makamlarının talep ettiği bilgileri, sahip olduğu ve yasal olarak paylaşılabilir bilgileri sağlamak zorunda kalabilir.

 • 3. Kredi Kartı Bilgilerinin Korunması

  Kredi kartı bilgileri, işlemler sırasında kesinlikle saklanmaz. Bu bilgiler, sadece ödeme sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilir ve provizyon alındıktan sonra sistemden derhal silinir, böylece maksimum güvenlik sağlanır.

 • 4. Kişisel İletişim Bilgilerinin Kullanımı

  Alıcıların e-posta adresleri, posta adresleri ve telefon numaraları gibi kişisel iletişim bilgileri, yalnızca Perla Mobilya tarafından standart ürün teslimatı ve müşteri bilgilendirme süreçlerinde kullanılır. Alıcıların onayı ile, zaman zaman kampanya, yeni ürün ve promosyon bilgileri bu iletişim kanalları aracılığıyla paylaşılabilir

  • İlginiz ve alakanız için teşekkür ederiz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Destek Merkezi
Destek Merkezi
Perla Mobilya WhatsApp Button